Вивчення потреб населення у правовій допомозі

Опитування: "Визначення правових потреб жителів місцевих громад території обслуговування Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги"

метою якого є вивчення потреб населення нашого регіону у правовій допомозі. Ваші запитання та пропозиції, бачення Вами ситуації у кожному населеному пункті допоможе команді нашого Центру побудувати окремі напрямки роботи таким чином, щоб в стислі терміни надати Вам необхідну правову інформацію, допомогти вирішити Ваші проблеми правовим шляхом.
Будемо вдячні за співпрацю по визначенню правових потреб населення у нашому регіоні.

З повагою,
колектив відділу "Великоолександрівське бюро правової допомоги"
Бериславського місцевого центру з надання
безоплатної вторинної правової допомоги