Новий порядок отримання пільг

з 01 жовтня 2019 року відповідно до Порядку надання пільг  на оплату житлово-комунальних послуг  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  17 квітня 2019 року №373 пільги на житлово-комунальні послуги будуть надаватися у грошовій безготівковій формі через АТ «Ощадбанк» або за заявою пільговика у готівковій формі  шляхом перерахування коштів на поточний рахунок в АТ «Ощадбанк».

Однією із  вимог щодо отримання пільг у готівковій формі згідно нового Порядку є здійснення виплати пільги у готівковій формі  за заявою пільговика  подання такої заяви до   управління соціального захисту населення Великоолександрівської районної державної адміністрації Херсонської області до 15 жовтня 2019 року на опалювальний сезон та до 15 травня 2020 року на неопалювальний період, у якій зазначається реквізити поточного рахунку, відкритого пільговиком в АТ «Ощадбанк», для пільговиків –пенсіонерів які отримують пенсію через АТ  «Укрпошта» подати заяву з зазначенням адреси місця проживання. З 16 жовтня 2019 року заяви на отримання пільги у готівковій формі прийматися не будуть.

Пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги, перерахованої управителям, виконавцям комунальних послуг або виплаченої таким пільговикам готівкою.

У разі отримання від управителів, виконавців комунальних послуг інформації про наявність простроченої понад місяць заборгованості з оплати послуг, сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата пільги з наступного місяця здійснюється у грошовій безготівковій формі, до моменту сплати заборгованості.

Начальник управління соціального захисту населення
Великоолександрівської РДА Херсонської області                                                                         О.А. Безкоровайна