Оголошення

Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території смт Біла Криниця Великоолександрівського району Херсонської області» з метою врахування громадських інтересів

На виконання розпорядження в.о. селищного голови – секретаря Білокриницької селищної ради № 16-ОД від 06 серпня 2018 року «Про проведення громадського обговорення проекту Генерального плану та плану зонування території смт Біла Криниця Великоолександрівського району Херсонської області та громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Генерального плану смт. Біла Криниця» відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою урахування громадських і приватних інтересів при плануванні і забудові смт Біла Криниця Великоолександрівського району Херсонської області з 9 серпня 2018 року оприлюднюються матеріали проекту «Генеральний план та план зонування території смт Біла Криниця Великоолександрівського району Херсонської області».
Загальна площа земельної ділянки орієнтовно 295,4 га.

Розробник проекту ТОВ «Херсонземпроект» м. Херсон, код ЄДРПОУ 41260447.

Замовник проекту – Білокриницька селищна рада; місцезнаходження за адресою: вул. Центральна, 1, смт. Біла Криниця, Великоолександрівський район, Херсонська область.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій: спеціаліст-землевпорядник Білокриницької селищної ради Гарус Лариса Вікторівна.

Мета проекту містобудівної документації: забезпечення планомірного, економічного, обґрунтованого і комплексного розвитку населеного пункту, підвищення рівня його благоустрою та створення сприятливих умов життєдіяльності населення.

З текстовою та графічною частинами проекту «Генеральний план та план зонування території смт Біла Криниця Великоолександрівського району Херсонської області» можна ознайомитися з 9 серпня 2018 року до 8 вересня 2018 року на офіційному веб-сайті Білокриницької селищної ради за посиланнями, що містяться у кінці цього повідомлення, та в приміщенні Білокриницької селищної ради за адресою: вул. Центральна, 1, смт. Біла Криниця, Великоолександрівський район, Херсонська область.

Відповідно до частини шостої статті 21 ЗУ «Про регулювання міс­тобудівної діяльності» пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особис­тим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції що надійшли після встановленого строку залишаються без розгляду.

У громадських слуханнях можуть взяти участь: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території смт. Біла Криниця на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок розташованих на території щодо якої розробляється документація та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції та зауваження слід подавати до Білокриницької селищної ради за адресою: вул. Центральна, 1, смт. Біла Криниця, Великоолександрівський район, Херсонська область, тел. (05532)31-117.

Термін подання пропозицій – з 09 серпня по 08 вересня 2018 року.

Заплановані інформаційні заходи у вигляді громадських слухань при обговоренні проекту містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території смт Біла Криниця Великоолександрівського району Херсонської області», будуть проведені в Білокриницькому будинку культури 10 серпня 2018 року о 14.00 за адресою: вул. Центральна, смт. Біла Криниця, Великоолександрівський район, Херсонська область.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій та зауважень, які подаються під час проведення громадських слухань, а саме – до 08 вересня 2018 року включно.

Перегляд графічного та текстового матеріалу генерального плану тут.

Сергій Сіряк, в.о. селищного голови – секретар Білокриницької селищної ради


ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ - ПІДПРИЄМЦІВ ! 

З 01 січня 2018 року страховий стаж, необхідний для призначення пенсії,  складає 25 років і надалі він буде збільшуватиметься.  Для тих, хто досягне пенсійного віку в 2019 році  - це 26 років, у 2020 році - 27 років і так до 2028 року, коли необхідний для призначення пенсії страховий стаж становитиме 35 років.

Для зарахування страхового стажу фізичним особам – підприємцям, у тому числі  «спрощенцям»,  необхідно своєчасно сплачувати єдиний соціальний внесок та подавати річну звітність до органів фіскальної служби.

Дані звітності про дохід підприємця та сплату єдиного внеску завантажуються до системи персоніфікованого обліку Пенсійного фонду та в подальшому використовуються для призначення пенсії, допомоги в центрі зайнятості та інших соціальних виплат. 

Згідно діючого законодавства  фізичні особи – підприємці  зобов’язані сплачувати єдиний внесок в розмірі не меншому ніж 22% від мінімальної зарплати, яка  на сьогодні  складає  3723 грн, відповідно мінімальний страховий внесок - 819 грн. 06 коп на місяць.

Максимальна величина доходу, яка  підлягає оподаткуванню,  складає 55 845 грн, відповідно сума нарахованого єдиного внеску -  12 285,90 грн.

Підприємці, які працюють на загальній системі оподаткування,  з 1 січня 2018 року зобов’язані сплачувати єдиний внесок щоквартально в розмірі 22% від суми отриманого доходу, але не менше ніж мінімальний страховий внесок за кожен місяць,  навіть у разі  відсутності доходу. 

Термін сплати єдиного внеску, нарахованого за звітний квартал, -  до 20 числа місяця, наступного за звітним кварталом. У разі несплати або несвоєчасної сплати єдиного внеску, виникає недоїмка, на яку  нараховуються фінансові санкції. 

Наявність недоїмки зі сплати страхових  або єдиного внесків не дозволяє зарахувати до страхового стажу періоди роботи в повному обсязі, і приватний підприємець  ризикує  залишитися без права на отримання пенсії та інших соціальних виплат. 

Тому закликаємо  усіх приватних підприємців: розрахуйтеся з боргами по страхових  та єдиному внесках! Це забезпечить вам право на отримання пенсійних виплат та інших соціальних допомог.

Головне управління Пенсійного фонду  України в Херсонській області

Важливо: страховий стаж фізичних осіб - підприємців

 

Зазвичай, словосполучення «Пенсійний фонд» більшість асоціює
з людьми похилого віку та виплатою пенсій. Дійсно, головне управління Пенсійного фонду України в області виконує важливу соціальну функцію – забезпечує своєчасну виплату пенсій та допомог більше ніж 293 тис. громадянам Херсонщини.

Проте сфера діяльності Пенсійного фонду набагато різноманітніша. Одним із важливих обов’язків є ведення реєстру застрахованих осіб, який формується на підставі звітності поданої страхувальниками (роботодавцями) до органів державної фіскальної служби.

Однією з великих категорій страхувальників є фізичні особи - підприємці. В противагу найманим працівникам, за яких сплачує єдиний соціальний внесок та звітує роботодавець, підприємцям необхідно самостійно дбати про зарахування періоду діяльності до страхового стажу.

Нагадаємо, що страховий стаж особи – це період, протягом якого вона підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески.

Таким чином, для зарахування періоду діяльності особи, як фізичної особи - підприємця, повинні бути виконані певні умови. А саме: сплатити єдиний внесок (не менше мінімального страхового внеску), подати річну звітність та переконатись, що відомості зі звіту завантажено до реєстру застрахованих осіб.

Підприємцям слід пам'ятати, що звіт із помилками не вважається поданим та інформація з нього не може потрапити до реєстру застрахованих осіб.

Хочемо привести деякі аналітичні дані. На сьогодні по Херсонській області рахується 1,2 тис. річних звітів за 2017 рік, в яких виявлено помилки. Саме тому відомості щодо періоду діяльності за минулий рік у цих підприємців відсутні у реєстрі застрахованих осіб та не будуть зараховані до страхового стажу і приймати участь  при призначенні пенсії у майбутньому.

Для відновлення страхового стажу підприємцю необхідно виправити помилки у звітності та повторно подати річний звіт за 2017 рік до органів державної фіскальної служби.

Слід зауважити, що Пенсійний фонд надає можливість кожному громадянину, включаючи й приватних підприємців, безкоштовно контролювати зарахування періодів діяльності до страхового стажу. Для цього необхідно зареєструватись, як користувач веб-порталу Пенсійного фонду (http://portal.pfu.gov.ua), та зайти до свого особистого кабінету.

 

Головне управління ПФУ в Херсонській області

Логін: *

Пароль: *