Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

23.02.2018

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Білокриницької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік"

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Білокриницької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік" та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є постійна комісія селищної ради з питань планування бюджету і фінансів.

Метою прийняття цього регуляторного акту є – встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік на території Білокриницької селищної ради.

Проект рішення Білокриницької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік" та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Білокриницької селищної ради за посиланням.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення Білокриницької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік" та аналізу його регуляторного впливу становить 45 календарних днів з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного розпорядження та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться постійною комісією з питань планування бюджету і фінансів Білокриницької селищної ради:

поштою на адресу - 74112, Херсонська область, Великоолександрівський район, смт. Біла Криниця, вул. Центральна, 1;

23.02.2018

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Білокриницької селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Білокриницької селищної ради"

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Білокриницької селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Білокриницької селищної ради" та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є постійна комісія селищної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології і соціального розвитку села.

Метою прийняття цього регуляторного акту є – забезпечення благоустрою, чистоти і порядку на території Білокриницької селищної ради та підвищення відповідальності посадових осіб підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, і громадян за стан благоустрою та санітарний стан сіл і селищ.

Проект рішення Білокриницької селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Білокриницької селищної ради" та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Білокриницької селищної ради за посиланням.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення Білокриницької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік" та аналізу його регуляторного впливу становить 60 календарних днів з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного розпорядження та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться постійною комісією з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології і соціального розвитку села:

10.02.2017

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Білокриницької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік"

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Білокриницької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік" та аналізу його регуляторного впливу.

Метою прийняття цього регуляторного акту є – встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік на території Білокриницької селищної ради.

Проект рішення Білокриницької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік" та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Білокриницької селищної ради за посиланням.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення Білокриницької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік" та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.